İncirliova Termoteknik Servisi

İncirliova bölgesinde garantisi bitmiş Termoteknik kombilerinize uzman personellerimiz eşliğinde arıza tespiti ve bakım hizmeti vermekteyiz.Aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0256 215 08 08

İncirliova Termoteknik Servisleri ve Öne Çıkan Hizmetleri

Günlük hayatta sık sık kullanılan kombilerde kullanım kaynaklı arızalar meydana gelebildiği gibi bazen tamir ve bakım işlemleri için teknik ekipmanlara ve personellere ihtiyaç duyabilirsiniz.Zamanla eskiyen ve parçalarında değişiklik gereken Termoteknik kombilerinizi uzman bir ekibe teslim etmeniz büyük bir önem taşır.Özel İncirliova Termoteknik Servisi olarak 25 yılı aşkın bir süredir yüksek kalite standartlarında hizmet veriyoruz. Marka ve model fark etmeksizin kombilerinizle ilgileniyoruz. Tamir, bakım ve yedek parça temini sunarak evdeki iklimlendirmenin önemli bir yardımcısı olan bu cihazları size kısa sürede teslim ediyoruz. Uzun yıllardır sektörde olduğumuz için tecrübe ve güvenilirlik firmamızı tercih sebebi yapmaktadır.Termoteknik kombilerde oluşabilecek her türlü arızayı kısa sürede tespit ederek çözüm üretebilen kalifiye ustalarla çalışıyoruz. Bu nedenle bize güvenerek emanet ettiğiniz kombileri mümkün olduğunca hızlı bir şekilde size ulaştırıyoruz.Teknik servisimiz bünyesinde çalışan ustaların her biri en az 15 yıllık birlikte çalışma tecrübesi ile hizmet verir. Dolayısıyla sorun tespiti ve çözümü için günlerce beklemeniz gerekmez. Sürecin tüm aşamalarında bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.Kışın soğuk aylarda ısıtma yönünden ev iklimlendirmesindeki önemi yadsınamayan Termoteknik kombiler kimi zaman sistemsel arızalardan dolayı çalışmayabilir.Eskiyen parçaların tamir edilmesi veya değiştirilmesi cihazın yeniden yüksek performansla çalışmasını sağlar. Gelişmiş özellikler sunan Termoteknik kombiler işinde uzman bir ekibe emanet etmeniz tavsiye edilir.Termoteknik Kombi Bakımı teknik ekibi olarak son teknolojik özelliklerle donatılmış cihazlarda da hassas ve özenli bir çalışma yürütüyoruz. Ekibimiz geçmişten getirdiği tecrübeyle birlikte yeniliklere açık bir tutum izler. Daima dinamik kalan inovatif bir yaklaşım sergiliyoruz.Bu sayede son model garantisi bitmiş Termoteknik kombiler de üstün ve kaliteli hizmet veriyoruz.Termoteknik Servisi İncirliova bünyesindeki çalışanlar inovatif yaklaşımımızı destekleyecek bilgi ve birikime sahiptir.Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek faaliyet alanımızı güncel tutuyoruz.Bu sayede eski tip cihazlarda olduğu gibi son teknolojik Termoteknik kombilerde de oluşabilecek tüm arızalara hazırlıklıyız. Bizimle çalışma saatleri içinde iletişime geçerek almak istediğiniz hizmeti bildirebilirsiniz.

İncirliova bölgesinde Termoteknik kombi tamiri ve Termoteknik kombi bakımı gibi işlemler hizmetlerimiz arasında bulunur.Arıza tespiti ve bakımın yanı sıra yedek parça temini de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.Tüm markaların ve garantisi sona eren modellerin kombi parçalarını temin edebilecek geniş bir yedek parça stoğuna sahibiz. Arıza ve bakımda olduğu gibi yedek parça tedarikinde de kaliteden ödün vermiyoruz.Termoteknik kombilerinizde kullandığımız en kaliteli parçalarla birlikte cihazların performansı artar.Bu sayede yenisini almak yerine kendi kombinizi aynı kalitede kullanmaya devam edebilirsiniz.Özel Termoteknik Kombi Servisi olarak parçada tamir mümkünse bu yolu tercih ediyoruz.Onarım ve değişim yaptığımız parçalarda 1 yıl içinde herhangi bir arıza meydana gelirse ücretsiz tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.İncirliova Termoteknik Kombi Servisi arayışında olanların tercih ettiği adres olarak geniş bir bireysel ve kurumsal müşteri portfoyümüz var.Hizmet verdiğimiz müşterilerin olumlu dönüşleri sayesinde hizmet alanımızı gün geçtikçe daha geniş bir alana götürüyoruz.Teknik Servis istasyonumuzun müşterileri firmamızın iletişimi ve profesyonel yaklaşımından memnun kalır.Sektörde uzun zamandır bulunmamızın verdiği kurumsal prestij, tercih edilmemizin yegane sebebidir.Müşteri hizmetimiz güler yüzlü ve çözüm odaklı personellerden oluşur.Müşteri temsilcimizle iletişime geçerken firmamızın çalışma saatleri içerisinde 2 saatlik bir randevu talep edebilir dilerseniz bu randevu diliminde cihazdaki arızanın tespiti ve izlenecek yol gibi noktalarda durum değerlendirmesi gerçekleştirebiliriz.Termoteknik kombi arıza tespiti, tamir ve teslim sürecini en kısa sürede sağlayan teknisyenlerimiz hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin daha sonra oluşabilecek taleplerinde de bizi tercih etmesini sağlar.İncirliova Termoteknik Servisleri içerisinde sektördeki güvenilir yerimizi uzun süredir koruyoruz. Bu nedenle bireysel ve kurumsal alanda tercih edilen bir Özel Servis firmasıyız. İstediğiniz kaliteyi size sunan en iyi Termoteknik Servisi hizmeti için bize kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Termoteknik Servisi

Ekomomik fiyatlarla müşterisinin karşısına çıkmayı hedefleyen işletmemiz bugüne kadar sunduğu uygun fiyatlı teknik servis hizmetleriyle İncirliova bölgesinde tanınır olmuş gelişen ve her daim tercih edilen Termoteknik Servisleri arasında yer almayı başarmıştır.

Kısa Sürede Termoteknik Servisi İncirliova

Teknik servis hizmetlerinde öncü işletmelerden olma gayesiyle yola çıkan tamirhanemiz İncirliova sınırları içerisinde en geç iki saat aralığında destek hizmeti verebilmekte sizlere en kısa sürede İncirliova Termoteknik Teknik Servisi desteğini sunabilmektedir.

1 Yıl Özel Servis Garantisi

Özel Servisimiz olan İncirliova Termoteknik Servisi bünyesinde garantisi sona ermiş Termoteknik kombilerinizde tamir sonrası değişimi ve tamiri yapılan parçalara bünyemizde 12 ay boyunca garanti vermekteyiz.Tekrar arıza durumunda ücretsiz destek alabilirsiniz.

İncirliova Termoteknik Servisi ve Kredi Kartı

Kredi kartı günümüzde en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden birisidir.Bizler de Termoteknik tamir süreci sonucunda sizlerin daha rahat ödeme işlemlerini yerine getirebilmesi adına kapınızda sizlere tüm ödeme yöntemleri ve bankalarıyla uyumlu pos cihazlarımızla ödemelerinizi yapmanızı sağlıyoruz.

Randevulu Termoteknik Servisi Kaydı

Sektörün içerisinde yıllardan bu yana hizmet veren bir Termoteknik Servisi İncirliova olarak sizleri randevulu teknik servis hizmetimizle tanıştırmak istiyoruz.Müsait olduğunuz zaman aralığında kİncirliovaızı oluşturabilir tamir ve bakım için destek alarak tüm gün evde servis beklemezsiniz.

Her Yerde İncirliova Termoteknik Servisi

Teknik servis hizmetindeki en önemli unsurlardan biri her tüketiciye her noktada zamanında ulaşabilmekte saklıdır.Bunun farkında olarak İncirliova içerisinde Termoteknik Kombi alanındaki tecrübelerini her bölgede paylaşan işletmemiz halen artan servis ağıyla çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda.Bu nedenle parça onarımı ve tedarikini gerçekleştirdiğimiz kombilere 1 senelik garanti süresi tanıyoruz. Bu 1 sene içerisinde herhangi bir arıza durumunda bizden gerekli hizmeti alabilirsiniz.Teknik destek ekibi olarak İncirliova Termoteknik Servisi firmamızı seçtiğinizde sürecin başından sonuna kadar memnun kalmanız için çaba gösteriyoruz.Ekiplerimiz arıza tespitini yerinde de gerçekleştirdiği için işlem hızı oldukça kısa sürer.Uzman çalışan kadromuz ve geniş yedek parça stoğumuz aracılığıyla gerekli işlemler uygulanır.Evinizdeki Bacalı,Konvansiyonel (Hermetik),Yoğuşmalı ve Elektrikli kombilerde yeni gibi performans göstermesi amaçlanır.Bu doğrultuda tamirin yanı sıra periyodik bakımlar için de başvurulan adres olmanın sevincini yaşıyoruz.Cihazlarda düzenli bakım gerçekleştirmek bilindiği üzere kullanım ömrünü uzatır ayrıca daha hızlı ve verimli çalışması sağlanır.Termoteknik Kombi Bakımı İncirliova ekipleri olarak müşterilerimize sunduğumuz indirimli periyodik bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz.Termoteknik kombiler gün içinde ideal oda iklimlendirmesi için en sık başvurulan teknolojik cihazlar arasında yer alır.Bu nedenle arıza yapan Termoteknik kombilerin özellikle soğuk kış aylarında mümkün olduğunca hızlı tamir edilmesi gerekir Termoteknik Kombi Tamircisi İncirliova arayışına girenlerin güvendiği adres olarak 25 yılı aşkın süredir hizmetteyiz.Bu süreçte hem müşteri geri dönüşleri hem de mesleki eğitimlerle bilgi ve birikimimizi arttırdık. İşinde uzman ve kendini geliştiren ustalarla en az 15 yıldır beraber çalışıyoruz.Termoteknik kombilerde oluşabilecek her türlü arıza ve aksaklığa hakimiz. Dolayısıyla bize başvurarak cihazınızı emin ellere teslim edebilirsiniz.Arızanın tespitinden sonra sizinle iletişim halinde kalıyoruz. Bu sayede müşterilerin istek ve talepleriyle doğrudan ilgileniyoruz. Teslimi de en az tamir süreci kadar hızlı gerçekleştirerek ev işlerinin aksamaması için hizmet veriyoruz.İncirliova Termoteknik Servisleri müşteri temsilcileriyle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerle iletişime verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak müşteri hizmeti ağımızı aktif tutuyoruz.Randevu sistemiyle çalışarak sizin için en uygun zaman dilimini ayarlıyoruz. Bu sayede Termoteknik kombi tamiri veya bakımı nedeniyle işlerinizin aksamasının önüne geçiyoruz.Özel Teknik Servisimiz bünyesinde hizmet veren müşteri temsilcisi İncirliova ve çevresinde çözüm odaklı hizmet sunar.İstek ve taleplerinizin her biri bizim için önem taşır.Bu nedenle çalışma prensibimiz bireysel ve kurumsal müşteri portföyümüzün daima bizden memnun kalarak ayrılmasını sağlar.Termoteknik Kombi Servisi ekibimiz sadece arıza tespiti ve tamir sürecinde değil kullanım aşamasında da bizden destek alabilirsiniz. Yedek parça onarımı ve tedarikinden sonra 1 sene süreyle bizden aynı hizmeti ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ayrıca Termoteknik kombilerinizi indirimli olarak periyodik bakımlara sokarak uzun ömürlü ve yüksek performanslı hale getirebilirsiniz.Uzun yıllardır verdiğimiz "Özel Servis" hizmeti tecrübe ve inovasyondan beslenir. Hem eski tip hem de son model garantisi bitmiş cihazlarda kalıcı çözümlerle müşterilerin takdiri kazanılır.İncirliova Termoteknik Servisi olarak evinizdeki tüm garantisi bitmiş ürünler için bizden destek alabilirsiniz. Marka ve model farketmeksizin gerekli tamir, bakım ve yedek parça temini tarafımızdan sağlanır. Çalışma saatlerimiz dahilinde oluşturulan 2 saatlik randevu diliminde arıza tespiti ve değerlendirmeleri yapıyoruz.Sonrasında ise en kısa sürede çözüm sunarak cihazın teslimini gerçekleştiriyoruz.Bacalı,Konvansiyonel (Hermetik),Yoğuşmalı ve Elektrikli kombilerinizde arıza, performans düşmesi ve diğer problemleri gözlemliyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bulunduğunuz konumdaki Termoteknik Kombi Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İncirliova Termoteknik Servisi İletişim Bilgileri

Teknolojik yeniliklerle her geçen gün daha gelişmiş hale gelen Termoteknik kombiler her evde kendisine kullanım alanı bulur.Her biri iklimlendirmede rol oynayan bu cihazların kullanımı ısınma yönünden ev iklimlendirmesini daha kolay hale getirir.Bu nedenle arıza durumunda hem ideal oda sıcaklığı sağlanamaz hem de günlük hayatı kolaylaştıran ocak ve sıcak su gibi etkenlerin yokluğu gündelik hayatı zorlaştırır.Özel İncirliova Termoteknik Servisi olarak kombilerin hayatımızdaki yerine verdiğimiz önemi işlerimize yansıtıyoruz. Müşterilerimizi zor durumda bırakmamak için arıza, tamir ve yedek parça işlemlerini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Hizmetimiz kurulduğumuz tarihten beri her geçen gün daha geniş bir alana yayılır.İncirliova bölgesinde yaşayanların Termoteknik kombi bakımı ve tamiri işlemleri için yakından faaliyet göstermek adına hizmet alanımızı her bölgeye götürüyoruz.Teknik servisimiz en geç 2 saat içinde size ulaşım sağlar sonrasında sorun tespiti, çözüm ve teslim süreci mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilir.Bu sayede Termoteknik kombi tamiri için günlerce beklemeniz gerekmez.20 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz "Özel Servis" sektöründe kalite standartlarımız ile beğeni topluyoruz. Bu süre zarfında teknik servis araç filomuzu İncirliova içerisinde her bölgeye ulaşabilecek biçimde arttırdık.Özel Termoteknik kombi teknik destek ekipleri hizmet talebi durumunda kısa sürede sizlere ulaşır.Yerinde arıza tespiti ve tamir gibi müşterilerin işlerini kolaylaştıracak faaliyetler sunar.Ekibimizi deneyimli personellerden oluşturduğumuz için cihazdaki problemin tespiti kolayca gerçekleştirilir bununla beraber kalıcı çözümler sunularak Termoteknik kombinizin uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanır.Bu profesyonel çalışma prensibini hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde aynı standartta sunuyoruz.İncirliova Termoteknik Servisleri bünyesinde çalışan teknik ekibimiz müşterilerin istek ve taleplerini ön planda tutan bir tutum izler.Yerinde tamir ve ödeme gibi kolaylıklar sunarak kombici hizmetimizden memnun kalarak ayrılmanız sağlanır.Size en yakın işletmemizle iletişime geçerek taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Evlerde Termoteknik kombilerin yaygın olarak kullanıldığının bilinciyle hizmet sunduğumuz bölge sayısını oldukça geniş tutuyoruz.Bacalı,Konvansiyonel (Hermetik),Yoğuşmalı ve Elektrikli kombilerde zamanla arızalar meydana gelebilir.Kullanım kaynaklı veya sistemsel olan bu arızalar için size en yakın Termoteknik Servisi İncirliova ekibimizi yönlendiriyoruz.İncirliova bölgesinde tüm noktalarda hizmet verdiğimiz için teknik servis ekipleri kısa sürede evinize ulaşır.Araçlarımızda Bacalı,Konvansiyonel (Hermetik),Yoğuşmalı ve Elektrikli kombi tiplerinin yedek parçalarını hazır halde tutuyoruz bu sayede arıza yapan parçanın değişimini hızlıca gerçekleştiriyoruz.Evinize kadar getirdiğimiz bu hizmetle birlikte Termoteknik kombiniz yeniden eski performansına kavuşur nakliye süreçlerinde ise beklemenize gerek kalmadan yerinde tamir işlemi yapılmış olur.Dolayısıyla ev işlerinizde ve günlük hayatınızda aksama meydana gelmez.Termoteknik Kombi Tamircisi ekibi olarak zamanınıza ve bütçenize önem veriyoruz.Uygun teknik servis fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle irtibat kurabilir garantisi bitmiş Termoteknik kombilerin gelişmiş özelliklerine hakim olan donanımlı teknik servisimizden destek alabilirsiniz.Tecrübeli ustalarımız cihazlarda oluşabilecek tüm arıza tiplerine karşı hazırlıklıdır bu sayede teknik servis ekibimiz her bölgede aynı profesyonel yaklaşımla hizmet verir.Atölyelerimizde çalışan tecrübeli kadroyu yeni çalışanlarla genişletmeye devam ediyor usta çırak ilişkisiyle yürüttüğümüz bu süreçte her bir çalışanımızı kalite standartlarımıza uygun olacak şekilde yetiştiriyoruz.Ekibimizin personelleri müşterileri memnun eden üstün kalitede hizmet sunar.Bütün bölgelerde aynı hizmet standartları sağlanır.Özel Termoteknik Servisleri İncirliova ekibi olarak tecrübeli kadromuzu hızlı ve kaliteli "Özel Servis" faaliyeti adına yeterli hale getiriyoruz.

🌍 İncirliova Servis Adresi:09600 İncirliova/Aydın
📱 İncirliova Servisi Telefonu :(0256) 215 08 08
🚗 Teknik Servis Araç Kapasitesi :5 Adet araç Teknik Servis hizmeti sunmaya hazır durumdadır.
🛠️ Servis Türü : Özel Servis (İncirliova Yetkili Servisi değildir.)
⏰ Çalışma Saatleri :09:00-21:00
⭐ İncirliova Servis Yorumu : 4.6 (✅ 148 Değerlendirme)
⌛ Ortalama Servis Süresi :60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi :18.04.2023

Son teknolojik yenilikleri takip ederek işlevsel ve gelişmiş Termoteknik kombilerde de hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Marka ve model farketmeksizin tüm kombilerde gerekli işlemleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek Termoteknik kombilerinizde oluşan arızalar için destek alabilirsiniz.Geniş servis ağına sahip olan bir "Özel Servis" olarak amacımız müşterilerimize her bölgede aynı hizmet kalitesini sunmaktır.Bu nedenle çalıştığımız ekiplerin işlemlerinde firmamızın kalite standartlarını gözetiyoruz.Çalışma saatlerimiz dışında belirli günlerde acil durumlar için nöbetçi servisimiz bulunur.Termoteknik kombilerde oluşan ani arızalar için daima hazırlıklıyız.İncirliova Termoteknik Servisi ekiplerimizin araçlarında tüm kombiler için yedek parça stoğu yer alır. Bu sayede ayın belirli günlerinde saat farketmeksizin tüm arızalar için bize başvurabilirsiniz.Bulunduğunuz konuma en geç 2 saat içerisinde gelerek sizi uzun süre servis için bekletmiyoruz.Zamanınıza ve isteklerinize önem veren çalışma prensibimiz müşterilerimizi memnun eder. Bu nedenle bireysel ve kurumsal müşteri potansiyelimiz oldukça geniştir.Termoteknik kombilerde tamir, bakım ve parça tedariki sunduğumuz müşterilerimiz ilerleyen dönemlerde de bizimle çalışmak için başvurur.Her seferinde aynı hizmet kalitesini alabildikleri için Termoteknik Kombi Tamircisi İncirliova ekibi olarak düzenli olarak bizi tercih ederler.

İncirliova Termoteknik Kombi Servisleri olarak tamir dışında bakım işlemlerinde de tercih edilen adresiz.Termoteknik kombilerin belirli aralıklarla bakımının gerçekleştirilmesi performansını olumlu yönde etkiler. Bununla beraber kullanım ömrünü de önemli ölçüde uzatır.Bu nedenle kombi gibi evde önemli işlevler sunan cihazların periyodik bakımlarını bize başvurarak tüm bölgelerde yaptırabilirsiniz.Cihazlardaki problemlerin doğru tespiti sunulacak çözümün de hızlı olmasını sağlar.Kalifiye ekibimiz parçanın tamiri mümkün olduğunda değişim yerine tamir seçeneğini sunar.Kapıda kredi kartıyla ödeme gibi kolaylık sunan hizmetlerimiz bulunur.Yerinde tamir gibi kapıda ödeme seçeneği de müşterilerin beğenisini kazanan faaliyetlerimiz arasında yer alır.Zamanınızı korurken bütçeniz için de kolaylık sağlayan bu yaklaşım tercih edilme nedenlerimiz arasında gösterilir.İncirliova Termoteknik Kombi Bakımı Fiyatları arayışında olanların güvenilir adresi olarak uzun yıllardır aynı standartlarda hizmetimizi devam ettiriyoruz.Çok sayıda hanenin bulunduğu İncirliova çevresinde Termoteknik kombi teknik servisine oldukça yüksek bir talep mevcuttur.Evlerde iklimlendirme olarak özellikle kışın kombi kullanılması da arızaları kaçınılmaz hale getirir.Bu nedenle müşterilerimize en kısa sürede hizmet verebilmek adına Termoteknik servis ağımızı geniş tutuyoruz mümkün olan en kısa sürede ulaşım sağlama ve teslim gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.Yerinde tamir ve kapıda kredi kartı ödemesi sunarak zaman ve bütçenizi koruyoruz.

İncirliova en yakın Termoteknik kombi servisi hizmetinden faydalanmak isteyenlerle kendi bölgelerinde konumlanarak yakından temas kuruyoruz.Aynı zamanda acil arızalarda da mesai saatleri dışında ayın belirli günlerinde bize ulaşmanız mümkün.Termoteknik kombi arızalarında mağdur olmamanız için tecrübeli ekibimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Geniş ve kaliteli yedek parça stoğumuzdan faydalanabilir tüm bu hizmetler için çözüm odaklı müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.İncirliova içerisinde tüm bölgelerinde uyguladığımız standart hizmet kalitemiz servis ücretlerinde de aynı niteliği taşır.Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde sabit servis ücreti uygulayarak müşterilerimize eşit hizmet götürüyor saha ekiplerimiz ve ofis personellerimiz koordineli çalışarak size en kısa sürede ulaşım sağlar.Mesai saatlerimiz dahilinde istek ve talepleriniz hızlı bir şekilde karşılık bulur bu sayede "Özel Servis" talebiniz için günlük işlerinizi askıya almanıza gerek kalmaz. İncirliova Termoteknik Servisi olarak 20 yılı aşkın süredir sağladığımız geniş servis filosu ağını sizler için her geçen gün daha iyiye taşıyoruz.Sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda daha iyisini sunabilmek adına gelişime ve inovasyona önem veriyoruz. Bu sayede gelişen sektöre ve müşteri taleplerine uyum sağlıyoruz. Çıraklıktan yetişen ekibimiz kalite standartlarımızı yaptıkları işlere yansıtır.Faaliyet gösterdiğimiz her bölgede aynı ücretle aynı kalitede hizmeti sunuyoruz. Bu nedenle Termoteknik kombi ustası arayanların başvurduğu adres olarak gösteriliyoruz. Size en yakın işletmemizle iletişim kurarak taleplerinizi iletebilirsiniz.